Summa eurodes

Periood kuudes

Kuumakse
99.03
Esita taotlus

Summa eurodes

Periood kuudes

Kuumakse
99.03
Esita taotlus

Summa eurodes

Periood kuudes

Kuumakse
99.03
Esita taotlus

Väikelaen

Väikelaen

Väikelaenu kirjeldus

Väikelaen on tagatiseta kiirlaen eraisikutele. Seetõttu on väikelaenul ka teine nimetus - tarbimislaen. Väikelaenu on mõistlik taotleda olukordades, kus Sa vajad raha lühikeseks perioodiks, näiteks jõudmaks poodi lõpumüügile, mis lõpeb nädal enne palgapäeva või ootamatult rikki läinud auto remondiks. Väikelaenu eesmärk on finantsabi osutamine ettenägemata ja mitteplaneeritud kulutuste ilmnemise puhul. Väikelaen ei ole mõeldud hetkekapriiside täitmiseks.

Laenu tagastamine toimub reeglina annuiteetgraafiku alusel, mis koosneb laenu põhiosa maksest ja arvestatud intressist ning mis on võrdsetes osades.

Laenukalkulaatori e. liuguri abil on Sul võimalik vaadata, milliseks kujuneb igakuine maksekoormus.

Laenu vormistamine käib lihtsalt ja kiiresti. Väikelaenu taotlemiseks vali palun liuguri abil sobiv maksetähtaeg ja summa. Seejärel suunatakse Sind laenutaotluse täitmise lehele.

Võimalused väikelaenu klientidele ja kliendistaatused

Kliendistaatused erinevad üksteisest lisavõimaluste avanemise poolest. Kliendistaatused on järgnevad: Uus klient, Püsiklient ja Püsiklient PLUSS.

Kõikidel klientidel on võimalus saada väikelaen 200-5000 €, kasutada maksepuhkust, saada lisalaenu, muuta maksegraafikut, tagastada väikelaenu ennetähtaegselt, saada professionaalset laenu nõustamist ning kasutada väikelaenu kampaaniapakkumisi.

Laenu väljastamine ja lisateenused on ilma lepingutasuta.

Püsikliendile on väikelaenud alati hea hinnaga. Kuid BestCredit.ee-s kasulik on olla Püsiklient PLUSS! Kui jõuad Püsiklient PLUSS staatusesse, tekib Sul võimalus saada personaalseid eripakkumisi. Lisaks on väikelaenud kiirlaenuturul soodsaima intressiga.

Enda staatuse nägemiseks tuleb Iseteenindusse sisse logida.

Väikelaenu taotlemise protsess

1. samm: kasutajaks registreerimine

Esimeseks sammuks väikelaenu taotlemisel on kasutajakonto avamine. Selleks tuleb ennast registreerida BestCredit.ee kliendiks. Registreerimisvormis tuleb täita kõik nõutud väljad ning vajutada nupule "Registreerun". Registreerida on võimalik ka menüü "Iseteenindus" kaudu.

2. samm: sobiva laenu valimine

Teiseks sammuks väikelaenu taotlemisel on laenusumma ja laenuperioodi valimine. Vali endale sobiv laen liuguri abil. Veendu, et teenus, mida soovid kasutada, on vastav Sinu vajadustele ja finantsolukorrale. Kui vajaminev laen on valitud, vajuta nupule "Esita taotlus".

3. samm: laenu taotlusvormi täitmine

Kolmandaks sammuks väikelaenu taotlemisel on laenutaotluse esitamine. Taotlusvormis tuleb täita kõik nõutud väljad. Samuti tuleb tutvuda väikelaenu tingimustega, teabelehega ning lepingueelse infoga. Taotlusvormi täitmisel tuleb esitada õiged ja kehtivad andmed! Loe hoolikalt kogu kuvatav informatsioon läbi ja järgi juhiseid meie Kodulelehel. Juhul, kui miski jäi Sulle arusaamatuks, kontakteeru koheselt meie klienditeenindusega. Laenutaotlus on edukalt esitatud, kui ekraanil kuvatakse tekst "Teie laenutaotlus on esitatud!".

4. samm: raha kontole

Viimane samm väikelaenu saamiseks on isikutuvastamine ja laenu kätte saamine! Esitatud laenutaotlus saadetakse ülevaatamisele meie laenuhalduritele. Positiivse laenuotsuse korral saadetakse Sulle sõnum ning võetakse ühendust telefoni teel. Kõik kliendid peavad enne laenu väljastamist isikusamasuse tuvastamiseks ühekordselt pöörduma meie kontorisse (Tallinnas - Tartu mnt 25-46) või AS-i Eesti Post kontoritesse. Kui isikutuvastamine on läbitud, kantakse raha mõne minuti jooksul üle Sinu arveldusarvele!

Näide: Laenates 900 € tähtajaga 9 kuud, krediidi kulukuse aastamäär antud näite puhul on maksimaalselt 34.49 %. Krediidi kulukuse aastamäära arvutamisel eeldatakse, et Oreon OÜ ja klient täidavad oma kohustusi laenulepingus kokku lepitud tingimustel ja tähtaegadel. Nimetatud laenu aastane intressimäär on 30%. Kokku 9 järjestikust makset.